روانشناسی
جدیدترین تست های روانشناسی در www.ravanshena30.ir
قالب وبلاگ

 

شما چطور به زندگی نگاه می كنید؟(تست خودشناسی)
افکار شما تعیین کننده شکل زندگی شماست. اگر می‌خواهید بدانید دیدتان نسبت به زندگی چگونه است, به این سوالات پاسخ دهید:

 

می گویند انسان در زندگی دقیقا همان چیزی را به طرف خود جذب می‌کند که انتظارش را دارد. وقتی می‌گویید:" مردم فقط وقتی به دیدن من می‌آیند که خانه ام را به هم ریخته است." مسلم بدانید که این وضع مرتب برایتان تکرار می‌شود. اگر شما فکر می‌کنید" هر وقت پولی کنار می‌گذارید بلافاصله یک خرج منتظره پیش می‌آید که جیبتان را خالی می‌کند" مطئن باشیدکه این اتفاق همیشه برایتان پیش خواهد آمد.

افکار شما تعیین کننده شکل زندگی شماست. اگر می‌خواهید بدانید دیدتان نسبت به زندگی چگونه است, به این سوالات پاسخ دهید. زمانی را برای پاسخ به سوالات انتخاب کنید که آرامش و تمرکز کافی داشته باشید.

شما وارد جنگلی شده اید. این جنگل چگونه است؟

تاریک

روشن

نیمه روشن

روی زمین قاشقی افتاده است, به نظر شما این قاشق..

باارزش است.

بی ارزش است.  

با آن قاشق چه می‌کنید؟

رهایش می‌کنم و به کار خود می‌پردازم.

بر می‌دارم, نگاه می‌کنم و دوباره آن را به زمین می‌اندازم.

برمی دارم, استفاده می‌کنم و پس از اتمام کار دور می‌اندازم.

بر می‌دارم و با خود می‌برم.

کمی جلوتر با خرسی رو به رو می‌شوید, این خرس چگونه است؟

بچه خرس خوشگل

خرس بزرگ واقعی

رفتار خرس چگونه است؟

متوجه من شده و دارد بازی می‌کند.

متوجه من شده ولی کاری به من ندارد.

متوجه من شده و به من نگاه می‌کند.

دارد به سرعت به سمت من می‌آید.

با آن خرس چگونه رفتار می‌کنید؟

بچه خرس زیبایی است. با او بازی می‌کنم.

توجهی نمی‌کنم و راهم را ادامه می‌دهم.

پیش از آنکه مرا ببینید, دور می‌شوم.

می‌ایستم و مقابله می‌کنم.

در انتهای جنگل به ساختمانی می‌رسید. دوست دارید آن ساختمان ...باشد.

هتل

مسجد

قصر

موزه

اطراف آن چند نفر آدم ایستاده اند؟

صدها نفر

یک یا دو نفر

10 تا 20 نفر

هیچ کس

وارد اتاقی می‌شوید. این اتاق چه قدر بزرگ است؟

معمولی

کوچک

بزرگ  

یک میز وسط اتاق است, به نظر شما این میز چه شکلی است؟

گرد

مربع

مثلث  

نتیجه:

حال اگر به تمامی این سوال ها با دقت پاسخ داده اید می‌توانید ببینید ذهنیت شما نسبت به جهان چگونه است.

جنگل: جنگل نماد زندگی است و اینکه چگونه به آن نگاه می‌کنید. اگر جنگل را روشن دیده باشید به این معنی است که شما انسان شادی هستید اما اگر جنگل را تاریک دیده باشید به این معنی است که می‌خواهید تغییرات عمده ای در زندگی تان ایجاد کنید و چندان از زندگی تان راضی نیستید.

قاشق: قاشق می‌تواند نماد شانس باشد. اگر شما قاشق را با ارزش دیده اید به این معنی است که شما معتقدید هر شانسی به شما داده شود خوب و در جهت پیشرفت شما است اما اگر قاشق را بی ارزش بدانید معنی عکس دارد. شکل رفتار شما با قاشق نیز نماد نوع رفتار شما با فرصت هایی است که برایتان پیش می‌آید.

خرس: خرس نماد مشکلات و چگونگی برخورد شما با آنهاست. اگر بچه خرس خوشگلی را دیده اید یعنی زندگی شما خالی از استرس است و شما به راحتی از کنار مشکلات می‌گذرید اما یک خرس بزرگ واقعی یعنی شما در زندگی استرس دارید. نوع رفتار خرس نشان می‌دهد که شما چگونه با مشکلات رو به رو می‌شوید. اگر خرس متوجه شما شده ولی کاری به شما ندارد یعنی شما استرس دارید ولی این استرس چندان زیاد نیست.

ساختمان: ساختمان نشانه آن چیزی است که شما بیشتر از باقی چیزی است که شما بیشتر از باقی چیزها به دنبال آن هستید. قصر نماد ثروت, موزه نماد حرفه و شغل, هتل نماد خانه و عشق و مسجد نماد اعتقادات و معنویات است.

افراد: تعداد افرادی که می‌بینید نشان دهنده اجتماعی بودن شماست. اگر تعداد افرادی که مجسم کرده اید زیادند یعنی شما فردی اجتماعی و معاشرتی هستید اما اگر هیچ کس را مشاهده نکردید یعنی شما از تنهایی لذت می‌برید.

اتاق: اندازه اتاق نشانه میزان ماجراجویی شما در زندگی است.

میز: شکل میز دید شما را نسبت به موقعیت ها نشان می‌دهید. مربع: ثابت و منصفانه, گرد: اهل مشورت با اطرافیان و سنجیدن موقعیت از دید دیگران و مثلث: مبتکر و شماره یک در هر کار.

 

 
طبقه بندی: تست های روانشناسی،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ یکشنبه 1 آبان 1390 ] [ 11:14 ب.ظ ] [ Mitra ] [ نظرات ]
خودکشی بالاترین سطح خود تخریبی محسوب می‌شود که دارای نشانه های رفتاری و هیجانی مخصوص به خود است.

 

اگر کسی علائم زیر را با خود داشت در مورد او نگران شوید.

 

- صحبت کردن در مورد اقدام به خودکشی

- مشکل پیدا کرن در خواب و خوراک

- نشان دادن تغییرات شدید رفتاری

- دوری کردن ازدوستان و فعالیت‌های اجتماعی

- از دست دادن علاقه نسبت به مدرسه، کار و علایق شخصی

- آمادگی برای مرگ با نوشتن این آرزو و رفع و رجوع کردن آخرین کارها

- بخشیدن متصرفات گران قیمت

- سابقه در خودکشی

- خطر کردن‌های غیر ضروری

- تجربه جدید در مورد از دست دادن

- بی تفاوتی در مورد چگونگی وضع ظاهری و دیده شدن توسط دیگران

- افزایش مصرف الکل و دارو

یادتان باشد هریک از علائم به تنهایی بار تشخیصی معتبری ندارد. در مورد این علائم دقیق باشید و هرچه سریع تر اقدام‌های تخصصی را شروع کنید.

طبقه بندی: خبر های روانشناسی،
برچسب ها: خود کشی، علائم خودکشی، علائم هشدار دهنده،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ یکشنبه 1 آبان 1390 ] [ 09:08 ق.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]

 

7 راه علاقمند كردن شنوندگان
همه‌ی ما در بعضی مراحل زندگی مجبور به سخنرانی کردن می‌شویم. مصاحبه ای برای کار جدیدتان است؟ سخنرانی برای ناظر یا هیئت مدیره ی شرکت محل کارتان است؟

7 راه علاقمند كردن شنوندگان

همه‌ی ما در بعضی مراحل زندگی مجبور به سخنرانی کردن می‌شویم. مصاحبه ای برای کار جدیدتان است؟ سخنرانی برای ناظر یا هیئت مدیره ی شرکت محل کارتان است؟ بله، همه‌ی این‌ها سخنرانی‌های بسیار مهمی هستند و می‌توانند آینده ی شما را رقم بزنند. پس نگذارید که این فرصت‌ها از دست بروند بدون اینکه شانس موفقیتتان را بالا ببرید.
در اینجا به نکاتی اشاره می‌کنیم که هنگام سخنرانی کردن برای شنوندگانی حرفه ای و متخصص باید به خاطر داشته باشید.
1- شنوندگان را هم درگیر کنید
شنوندگان هم دوست دارند که وارد ماجرا شوند، نه اینکه فقط گوش کنند و حوصله شان سر برود. شما باید به آنها برای نشستن و گوش دادن به حرفهایتان دلیل بدهید. 30 تا 90 دقیقه زمان دارید تا بتوانید توجه آنها را جلب کنید. می‌توانید همان تکنیک قدیمی شروع کردن سخنرانی با یک جوک را به کار گیرید. اما...شاید زیاد هم ایده ی جالبی نباشد.اشتباه نکنید--مطمئناً دادن یک جنبه ی شوخی آمیز به سخنرانیتان قابل قبول است. اما اگر این جنبه را به صورت کلی وارد سخنرانی کنید با اینکه سخنرانی را با یک جوک شروع کنید بسیار متفاوت است.

پس بهتر است که آن را با یک سوال آغاز کنید. این تکنیک بسیار جواب می‌دهد. چون شنوندگان را هم وارد بحث می‌کند. تکنیک دیگری که گه گاه توسط بعضی سخنرانان به کار گرفته می‌شود بردن نام بعضی از اشخاص بین حضار است
2- سرزنده و با روح باشید

بهترین سخنرانان کسانی هستند که چه در حرکاتشان و چه در سخن گفتنشان با روح و سرزنده هستند. خوب نیست که خود را پشت سکو پنهان کنید یا فقط در گوشه ای باستید. دفعه ی بعد این کار را امتحان کنید: وقتی برای یک گروه 20 نفره یا بیشتر سخنرانی می‌کنید، حین صحبت کردن بین شنوندگانتان راه بروید. هر از چند گاهی ایستاده و دستتان را روی شانه ی یکی از شنوندگان قرار دهید. با این کار باعث خواهید شد که توجه آنها به شما بیشتر جلب شده و به حرفهایتان دقیق تر گوش کنند.
3- صدایی تاثیرگذار داشته باشید

روی چیزی که می‌خواهید تحویل دهید، زمان بگذارید. کسی توقع ندارد که مثل یک گوینده ی تلویزیون بیایید و بروید. باید بتوانید صدایی خوشایند و سرگرم کننده تحویل دهید. هنگام سخنرانی به این چهار نکته توجه داشته باشید: تن صدایتان را هر از گاهی تغییر دهید، درجه ی صدا را بالا و پایین ببرید، سرعت صحبت کردنتان را تغییر دهید، و گاه گاهی برای تاثیر گذاری بیشتر سکوت کنید.
4- از کارهایی که باعث پرت کردن حواس شنوندگان می‌شود دوری کنید

هیچ چیز به اندازه ی این کار نمی تواند یک سخنرانی را خراب کند. چند وقت پیش مدیری را دیدم که سخنرانی اش را فقط به خاطر اینکه با پول خردهای توی جیبش بازی می‌کرد از دست داد. بعد از سخنرانی کسی درمورد محتویات سخنرانی او حرفی نمی زد، همه فقط می‌گفتند که چقدر از صدای جرینگ جرینگ پول خردها اعصابشان خرد شده است. کنار گذاشتن این عادت ها کار سختی نیست. گه‌گاه هنگام تمرینات سخنرانیتان فیلمبرداری کنید و بعد آنرا مرور کرده و پی به عادت های آزاردهنده تان ببرید تا بتوانید آن ها را کنار بگذارید.
5- لباس مناسب بپوشید
روزی با یکی از مدیر عاملان صحبت می‌کردم که می‌گفت اولین چیزی که در برخورد با یک فرد به آن توجه می‌کند لباس هایش است. باید بتوانید طوری لباس بپوشید که حداقل یک پله از حضار بالاتر باشید.متوجه باشید که کفش های ارزان، شلوار جین و بلوزهای رنگی مناسب انجام یک سخنرانی نیست. به لباس پوشیدنتان خیلی دقت کنید.
6- حرف های تازه بزنید
از تکرار کردن داستان ها و خاطرات همیشگی پرهیز کنید. حرف های تازه بزنید. سعی کنید در سخنرانیتان جایی هم برای وقایع روز باز کنید. حتماً آن روز یا آن هفته اتفاق جدیدی افتاده است که در موردش صحبت کنید. حرف ها و مطالب تکراری شنوندگان را خسته و بی حوصله خواهد کرد. حرف های جدید برعکس آنها را راغب به گوش کردن و توجه بیشتر می‌کند.
7- تمرین داشته باشید
چندین مرتبه تمرین کردن سخنرانیتان می‌تواند باعث موفقیتتان شود چون معمولاً رقبایتان این کار را نخواهند کرد. معمولاً افراد فقط چند دقیقه قبل از سخنرانیشان نگاهی به نوشته هایشان می‌اندازند، اما سخنرانان موفق همیشه برای تمرین آن هم وقت می‌گذارند. یک سخنران واقعی از قبل برنامه ریزی می‌کند که چطور سخنرانی خود را شروع کند و چطور به پایان برساند. می‌دانند که چه موقع بین حضار
راه بروند و دست روی شانه ی چه کسی بگذارند. می‌دانند که چه زمانی سکوت کرده و چه زمانی تن صدایشان را تغییر دهند. می‌دانند که به کجا نگاه کنند. با تمرین کردن مطمئناً سخنرانی بهتری ارائه خواهید داد.
موفق باشید
ــــــــــــــــــــ
با اجرای این نکات مطمئناً موفق خواهید شد که توجه حضار و شنوندگان را کاملاً به خود معطوف کرده و سخنرانی عالی تحویل آنها دهید.
 
 طبقه بندی: بهبود روابط،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ شنبه 30 مهر 1390 ] [ 07:20 ب.ظ ] [ Mitra ] [ نظرات ]

 

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید


ادامه مطلب

طبقه بندی: تصاویر،
برچسب ها: خطای دید، خطای چشم، تصاویر خطای دید،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ جمعه 29 مهر 1390 ] [ 01:53 ب.ظ ] [ Zahra ] [ نظرات ]

محققان به تازگی دریافته‌اند اولین واكنش نوجوان به نیكوتین، سیگاری شدن یا معتاد شدن او را در آینده تعیین می‌كند.

چه كسی فكر می‌كند با یك بار سیگار كشیدن، كارش به جایی برسد كه هر سیگار را با سیگار قبلی روشن كند؟! شكر خدا ، اراده‌ای فولادین داریم كه وسوسه سیگار كشیدن و لذت و آرامش دروغینش در آن هیچ اثری ندارد.

 اما دانشمندان دراین باره حرف دیگری دارند. آنها به تازگی متوجه شده‌اند گروهی از نوجوانان كه در اولین سیگار كشیدن خود احساس آرامش می‌كنند بیشتر احتمال دارد كه در آینده گرفتار اعتیاد به آن شوند. این یعنی اگر یك‌بار سیگار بكشی ممكن است به دهنت مزه كند و دیگر نتوانی از شرش خلاص شوی!

نیكوتین هم مانند كافئین و استریكنین جزو گروهی از تركیبات شیمیایی است كه به نام آلكالوئید شناخته می‌شوند. این مواد كه تلخ واغلب سمی هستند، به وسیله گیاهان تولید شده وهمین طعم آنهاست كه حیوانات را از خوردن‌شان باز می‌دارد.

معتاد، اعتیاد، drugs، Addiction، مواد مخدر، ترك اعتیاد، تریاك، دو بال پرواز، آمار اعتیاد، آمار اعتیاد کشور، آمار اعتیاد کنگره 60، آمار اعتیاد در کشور ایران، آمار معتادین، آمار معتادین ایران، آمار معتادین کشور، آمار معتادین مواد مخدر، آمار ها و نمودارهاپ، تحقیقات درباره معتادین، تحقیقات درباره اعتیاد، تحقیقات درباره اعتیاد در ایران، تحقیقات درباره وضع اعتیاد کشور،تبلیغات ، ضد سیگار

 اما انسان كه احتمالا از این هشدار طبیعی سر در نمی‌آورد، برای كسب لذت، به جست‌وجوی این تلخی تا كجاها كه نمی‌رود؟! بد نیست بدانید سالانه 400 هزار نفر در آمریكا در اثر بیماری‌های ناشی از سیگار می‌میرند. بیماری قلب و رگهای خونی، سرطان ریه، ناباروری، مشكلات گوارشی وپیری زودرس كه جای خود دارند!

 حشره كش یا پناهی در صحرا؟

 در گذشته نیكوتین رابه‌عنوان یك سم قوی می‌شناخته و در تهیه بسیاری از حشره كش‌ها به‌كار می‌بردند. اگرچه امروزه بیشتر تنباكو از گیاه «نیكوتیانا توباكو» به دست می‌آید، اما 66 گیاه دیگر هم نیكوتین دارند كه وطن 19 تای آنها استرالیاست.

به‌جز گیاه تنباكو، نیكوتین در گیاهان دیگری مانند گوجه فرنگی، سیب زمینی، بادمجان و فلفل سبز هم یافت می‌شود. به همین علت هم شاید بتوان گفت اولین كسانی كه نیكوتین مصرف كردند، بومیان این منطقه بوده‌اند. آنها با كشف این كه نیكوتین ماده‌ای محرك وكم‌كننده گرسنگی است؛ آن را با خود به سفرهای طولانی در صحرا می‌بردند.

 تنباكو اولین بار به‌وسیله اسپانیایی‌ها و به‌عنوان دارو به اروپا معرفی شد. آنها ادعا می‌كردند كه این ماده در درمان روماتیسم، آسم، دندان درد و زخم مؤثر است. یكی از مدافعان بزرگ آن جین نیكوت، سفیر فرانسه در پرتغال بود كه در سال 1561 دانه گیاه تنباكو را به فرانسه فرستاد و به همین علت به افتخار او گیاه آن را نیكوتیانا و آلكالوئید آن را (كه در قرن 19 كشف شد) نیكوتین نامیدند. گرچه این شیمی دانان آلمانی، پاسلت و ریمان بودند كه برای اولین بار آن را از گیاه تنباكو گرفتند.

 دودش به چشم همسایه می‌رود

جالب است بدانید نیكوتین . . .


ادامه مطلب

طبقه بندی: اعتیاد و مواد مخدر،
برچسب ها: معتاد، اعتیاد، drugs، Addiction، مواد مخدر، ترك اعتیاد، تریاك، دو بال پرواز، آمار اعتیاد، آمار اعتیاد کشور، آمار اعتیاد کنگره 60، آمار اعتیاد در کشور ایران، آمار معتادین، آمار معتادین ایران، آمار معتادین کشور، آمار معتادین مواد مخدر، آمار ها و نمودارهاپ، تحقیقات درباره معتادین، تحقیقات درباره اعتیاد، تحقیقات درباره اعتیاد در ایران، تحقیقات درباره وضع اعتیاد کشور،
دنبالک ها: دو بال پرواز،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ پنجشنبه 28 مهر 1390 ] [ 10:37 ب.ظ ] [ مسافر میثم ] [ نظرات ]
حتی اگر قبلا این داستان رو دیده و خوانده اید، ارزش یكبار دیگه دیدن و خوندن رو داره...!


 
قطعه گمشده
اثر شل سیلور استاین
 
 
 
قطعه گم شده تنها نشسته بود ...
در انتظار کسی که از راه برسد
و او را با خود جایی ببرد
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


بعضی ها با او جور در می آمدند ...
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.netاما نمی توانستند قل بخورند
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net
بعضی دیگر قل می خوردند
اما جور در نمی آمدند
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net


ادامه  این داستان جالب در ادامه مطلبادامه مطلب

طبقه بندی: مطالب آموزنده،
برچسب ها: قطعه گمشده اثر شل سیلور استاین، تلاش، تغییر،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ پنجشنبه 28 مهر 1390 ] [ 09:23 ق.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]
عشق ورزیدن را در زندگی فراموش نکنید.
هرچه هست و می­ماند عشق است و دیگر هیچ...

طبقه بندی: عاشقانه ها،
برچسب ها: عشق، علاقه، دوست داشتن، love، heart،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ چهارشنبه 27 مهر 1390 ] [ 09:14 ق.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]


همانطور که از خوردن غذای مانده و فاسد پرهیز می­کنید از جذب کردن و بلعیدن حرف­های مفت و مزخرف پرهیز کنید. نگذارید حرف­هایی که به نظر خودتان صحیح نمی­آید و چرند است، ذهن­تان را خراب کند و باعث شود که دچار تهوع فکری شوید.


اگر دلخورید بیان کنید. اگر می­ترسید ترس­تان را به زبان بیاورید. گریه دارید؟ گریه کنید. ناراحتی ها را باید ابراز کردو گرنه بعدها می شود کابوس. می شود تیک عصبی، تنگی­ نفس، خارشِ ­تن. می شود دسیسه­ چینی و بهانه ­جویی. ناخن و لب جویدن و تند تند پاها را تکان دادن.

نگذارید کسی اعتماد به نفس شما را خدشه دار کند. با نگاه، با لبخند معنی ­دار، با کنایه، با حرف و طعنه. سعی کنید به خودتان ایمان بیاورید. با خودتان صلح کنید.
خودتان را همانطور که هستید دوست داشته باشید. چهره ­تان را، اندام­تان را. آشتی با خود آغاز
زندگی­ست
.

از گذشته­ فرار نکنید و آن را بپذیرید. با خود مهربان باشید و اشتباهات و غفلت­ ها را به خودتان ببخشید. نگذارید ظلم و جفای دیگران در گذشته از شما یک قربانی بسازد. در نقش قربانی رفتن گاه برای بعضی می­شود همه ­ی محتوای زندگی شان. سالها در عزای خود می ­نشینند و هیچ چیز هم تغییر نمی­کند. از گذشته فرار نکنید اما در گذشته هم غرق نشوید و در سوگ روزهای خوب
از دست رفته ننشینید. هیچ زمانی جذاب­تر از زمان حال نیست.


از خودتان به اندازی توانایی­ تان انتظار داشته باشید. سعی کنید حد توانایی ­تان را بشناسید.
بیشتر ما حد توانایی خود را نمی­شناسیم و به همین خاطر همیشه از حد توانایی خود فراتر می­رویم. ممکن هم هست در کاری موفق بشویم اما چون از توان خود بیشتر مایه گذاشته­ ایم، زود دچار خستگی و دلزدگی می­شویم.


آدم گاهی می­رود توی نقش­هایی که نقش واقعی­ خودش نیستند و از من واقعی­ اش خیلی فاصله گرفته­ اند. بهتر است دیگران شما را نپسندند تا اینکه هر روز به جای خود در آینه چهره­ ی کسی را ببینید که از شما سوال می­کند:
راستی تو کی هستی؟


طبقه بندی: بهبود روابط،
برچسب ها: حرف بزن، بگو، حرفت را نگه ندار، از دلخوریت بگو، نگذار انباشته شود،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

[ سه شنبه 26 مهر 1390 ] [ 09:41 ق.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.

تعداد کل صفحات : 10 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

نظر سنجی
مهمترین آرزوی شما ؟ ( صادقانه و واقع بینانه )


درباره وبلاگ

همانطور که سلامت جسم برای همه ما مهم است, سلامت روان هم مهم است...
پس:
کسانی که سراغ روان شناس می روند بیمار نیستند
و کسانی که روان شناس می شوند دنبال بیمار نیستند
ما فقط کنار هم ایم تا لحظاتی که می پرسیم "چرا ما؟" به همدیگر بهترین زندگی را هدیه دهیم

" امیدواریم وبلاگ روانشناسی سهمی در موفقیت شما توی زندگیتون داشته باشه ، هرچند این موفقیت حاصل اراده شماست و ما فقط واسطه ایم... "
" به امید روزی که همه مردم سرزمین من لبخند به لب داشته باشند... "

" وبلاگ منتخب میهن بلاگ،مجله موفقیت و راه موفقیت "
مطالب برتر و پر بازدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب