روانشناسی
جدیدترین تست های روانشناسی در www.ravanshena30.ir
قالب وبلاگ
یادتان نرود برای شما كه آینده تان را در گرو زندگی مشترک با او قرار داده اید، مورد توجه قرار گرفتن و دوست داشته شدن یك حق طبیعی است.


برای این‌كه او را هم درگیر یك عشق واقعی كنید و برای نشان دادن حس واقعی آماده‌اش كنید، ‌راه‌های زیادی وجود دارد؛ بهتر است قبل از ناامید شدن این راه‌ها را امتحان كنید و بعد در مورد او و ارتباط‌تان قضاوت كنید.

وستش دارید كه دل كندن از این رابطه برای‌تان اگر محال نباشد، لااقل زیادی سخت است؟ از همان روز که به خواستگاری تان آمده و رسما نامزد شما شده، برای ساختن این رابطه هر كاری كرده‌اید اما باز هم همه چیز آنطور كه می‌خواهید پیش نمی‌رود؟


احساس می‌كنید با وجود تمام علاقه‌ای كه به او دارید، چندان دوست‌تان ندارد یا این‌كه سرنوشت این رابطه برایش آنقدرها هم مهم نیست و گاهی به خودتان می گویید شاید همین روزها از ازدواج با شما منصرف شود؟


یادتان نرود برای شما كه آینده تان را در گرو زندگی مشترک با او قرار داده اید، مورد توجه قرار گرفتن و دوست داشته شدن یك حق طبیعی است.

برای این‌كه او را هم درگیر یك عشق واقعی كنید و برای نشان دادن حس واقعی آماده‌اش كنید، ‌راه‌های زیادی وجود دارد؛ بهتر است قبل از ناامید شدن این راه‌ها را امتحان كنید و بعد در مورد او و ارتباط‌تان قضاوت كنید.


مراجعه به ادامه مطلب

http://up5.iranblog.com/images/14635504088247159127.jpg

ادامه مطلب

طبقه بندی: روابط دختر و پسر،
برچسب ها: عشق 1 طرفه، مشکلات عشق یک طرفه، ایرادهای عشق یک طرفه، چگونگی ابراز علاقه، چگونگی عشق یک طرفه، عشق یک طرفه را چگونه دو طرفه کنیم، عشق 1 طرفه چه ایرادی دارد،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ دوشنبه 29 اسفند 1390 ] [ 11:11 ق.ظ ] [ Amir Ahmadian ] [ نظرات ]

چیزی نمانده است تا نقاشی
بهار کامل شود

بهترین شاهکار گیتی پیشاپیش

بر شما دوستان مبارک

taghvim sal 1391 دانلود رایگان تقویم کامل سال ۱۳۹۱ به همراه طالع بینی
طبقه بندی: تصاویر، اخبار مربوط به وبلاگ روانشناسی،
برچسب ها: سال نو، سال نو مبارک، سال 91، سال نهنگ، سال 1391، سال تحویل، تبریک سال نو، نوروز 91،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ یکشنبه 28 اسفند 1390 ] [ 05:44 ب.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]


گاهی یک تصویر, چقدر زیبا می تواند مفاهیم عمیق فلسفی و معرفت شناسی را نشان دهد.
نظریه عینک ذهن کانت , همه تلاشش را کرده تا همین نکته کاریکاتور را توضیح دهد .
قصه ی این کرگردن قصه ی ماست ...
 ما شاخی جلوی چشمانمان نداریم که با ان همه جهان را در دو طرف یک شاخ ببینیم . اما ذهن ما پر است از پیش فرض ها . پیش داوری ها ...
منطق با واقعیت ...!
مثل همین کرگردن رئالیسم !
مثل او تصور می کنیم که میان همه جهان شاخی است زیبا و جهان دو نیمه است :
نیمی این شاخ و نیمی ان سوی شاخ غافل از اینکه به ذهنمان عینکی است , نادیده !
قضاوت کار سختی است ...!
قضاوت در هر کارطبقه بندی: تصاویر،
برچسب ها: نظریه کانت، عینک، عینکی، عینک ذهن، نظریه های روانشناسی، قضاوت، رئالیسم،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ یکشنبه 28 اسفند 1390 ] [ 05:21 ب.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]

 جیغ می کشد، داد می زند، از این طرف اتاق می پرد آن طرف اتاق، یکهو    از بالای پله ها خودش را پرت می کند پایین، وقتی فیلم می بیند صدای خنده  هایش تا ۴ تا خانه آن طرف تر می رود، دعوا هم می کند صدایش آن قدر بلند  است و حرکاتش غیرقابل پیش بینی که همه از ترس شوکه می شوند و... همه  می گویند هیجاناتش زیادی است!
 وقتی هیجانی می شود نمی تواند خودش را کنترل کند! احتمالا شما هم یا با این  جور آدم ها سر و کار دارید یا خودتان همین طوری هستید! یعنی زیادی  پرهیجان و شلوغ و پلوغ که ممکن است کار دست تان بدهد! اما می شود این  هیجانات شدید را کنترل کرد.


مراجعه به ادامه مطلب...
 

ادامه مطلب

طبقه بندی: استرس و اضطراب، کنترل عصبانیت،
برچسب ها: هیجان، هیجانات، هیجانات شدید، کنترل هیجان، خشم، استرس و اضطراب، مدیریت هیجان، آشفتگی،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ یکشنبه 28 اسفند 1390 ] [ 01:14 ب.ظ ] [ Kiana ] [ نظرات ]

 شیوع وسواس در بین زنان و مردان تفاوت چندانی ندارد، اما در بین افراد مجرد، بیش از افراد متأهل است.

غلامعلی افروز، رئیس سازمان روانشناسی و مشاوره کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: وسواس به برخی از افكار، اندیشه‌ ها، اعمال پیوسته و ناخواسته كه به صورت اضطراری و اجباری وجود فرد را فرا می ‌گیرد، گفته می ‌شود.

وی گفت: وسواس های فكری شامل اندیشه‌ ها، نگرش‌ ها و عقاید ناخواسته و مداومی هستند كه فرد مبتلا قادر به خودداری از آنها نیست و وسواس‌ های عملی، رفتارهای به ظاهر نامعقولی است كه شخص به صورت تكراری انجام می ‌دهد، مانند شست و شو، نظم و ترتیب بیش از حد.

رئیس سازمان روانشناسی و مشاوره كشور افزود: افرادی كه اختلال وسواس فكری و عملی دارند، از ماهیت اضطراب ‌آور و ناتوان كننده وسواس‌ های خود آگاه هستند، ولی احساس می‌ كنند كه قادر نیستند آنها را متوقف كنند.

افروز اضافه كرد: افراد وسواسی توجه اغراق ‌آمیز نسبت به جزئیات دارند و عموماً تمایل دارند كه در گوشه ‌ای آرام باشند. این افراد در تصمیم‌ گیری‌ دچار اشكال جدی هستند، چرا كه افكار وسواسی به صورت تحمیل شونده افكار و آگاهی ‌های آنان را فرا گرفته است.

وی گفت: شیوع وسواس در بین زنان و مردان تفاوت چندانی ندارد، اما متأسفانه در بین افراد مجرد، بیش از افراد متأهل است. شاید یكی از دلایل مجرد ماندن این افراد، همان اندیشه ‌های وسواسی باشد.

رئیس سازمان روانشناسی و مشاوره كشور افزود: اختلال وسواس در بین كسانی كه به خانواده های نسبتاً مرفه تعلق دارند، بیشتر دیده می‌شود و به دلایل گوناگون وسواس در بین افرادی كه از هوش بیشتری برخوردارند، بیشتر مشاهده می ‌شود.

افروز اضافه كرد: «وسواس» یك پدیده‌ ارثی نیست، یعنی ژن خاصی عامل انتقال وسواس از پدران و مادران به فرزندان نیست، اما احتمال تقلید از بزرگترهایی كه وسواس داشته یا دارند مثل پدربزرگ ‌ها، مادربزرگ ‌ها، پدرها، مادرها و دیگر الگوهای بزرگسال و یادگیری از رفتار می تواند، یكی از زمینه‌های پدید آمدن وسواس در فرزندان باشد.

وی اضافه كرد: وسواس در بین كودكان و خردسالان بسیار نادر است و بیشتر مبتلایان به وسواس را جوانان و بزرگسالان تشكیل می ‌دهند.
طبقه بندی: خبر های روانشناسی، وسواس،
برچسب ها: وسواس، وسواس فکری، وسواس در مجردها، مجرد های وسواسی، خبر روانشناسی، اختلال وسواس،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ شنبه 27 اسفند 1390 ] [ 09:12 ق.ظ ] [ Zahra ] [ نظرات ]
قدرت نیت خوب

برخی میگویند جاده یک آینده پردردسر با نیتهای خوب سنگفرش میشود؛ اما یک بررسی جدید نشان میدهد که نیتهای خوب مرهمی بر زندگی اینجا و اکنون هستند.

اگر نیت کسی را بدانیم تجربه ما نسبت به آنچه در اتباط با اوست تغییر میکند. یافته پژوهشگران
در اواخر سال 2011 نشان داده که نیتهای خوب درد را Kurt Gray دانشگاه مریلند توسط پرفسور کورت گری کاهش داده و به افزایش لذت و حتی شیرین و خوشمزه تر شدن غذا و کیکهای پخته شده منتهی میشود پرفسور گری در آزمایش نخست، سه گروه آزمایش تشکیل داد که باید یک طرف به زوج خود شوك الکتریکی دردناکی وارد میکرد. گروه اول (تصادفی نامیده میشود) بدون آگاهی زوج به او شوك میدادند. گروه دوم (گروه بدجنسها) به دلایل بدی به زوج شوك میدادند و گروه سوم (خیرخواه و خیراندیش) به دلایل مثبت از جمله برنده شدن زوج، به وی شوك میدادند. نتایج نشان داد که گروه خیرخواه نسبت به گروه تصادفی و بدجنس درد به مراتب کمتری احساس کردند.

در آزمایش دوم گروه تحت مطالعه باید یک وسیله ماساژ را به بدن خود وصل میکردند.
این وسیله به طور مکرر توسط یک کامپیوتر یا یک زوج مهربان بدن را ماساژ میداد. اندازه فشار و ماساژ به وسیله کامپیوتر یا زوج مهربان مشابه بود. اما نتایج نشان داد میزان لذتبخش بودن ماساژ زوج، بسیار بیشتراز کامپیوتر است. در آزمایش سوم یک جعبه شیرینی با یک یادداشت به دو گروه داده شد. روی یادداشت گروه خیرخواه نوشته شده بود ( این جعبه شیرینی را فقط برای خوشحالیتان میفرستم امیدوارم خوشتان  بیاید  )و روی یادداشت گروه غیرخیرخواه نوشته بود (این جعبه شیرینی را بدون هیچ قصدی برایتان میفرستم هرچند خیلی از این کار خوشم نمیآید)

نتایج نشان داده در گروه خیرخواه نه تنها شیرینها خوشمزه بلکه شیرینتر هم احساس شدند.
مثالهای زیادی در دنیای واقعی وجود دارد. پرستاری که به روی شما لبخند میزند و با مهربانی حرف
میزند حتی اگر سوزن دردناکی وارد بدنتان کند درد کمتری احساس میکنید. ما به قصد اجرا کننده
حساسیم. پرستاری که همدلی نشان میدهد نسبت به پرستاری که مثل چوب با آدم رفتار میکند  دردمتفاوتی برای بدن ایجاد میکنند. پشت مالیدن مادری مهربان و خوش نیت نسبت به هر تماس و لمسی تفاوت دارد. مهم نیست که چه چیزی به همسرتان میدهید ببینید آیا در او احساس خوبی ایحاد میکنید. برداشت ما از اینکه دیگران آدمهایی خیرخواه یا بد ذاتند میزان صدمه را بیشتر یا کمتر میکند و اگر فردی خیرخواه چیزی به شما بدهد صرف نظر از ارزش آن، لذت زیادی ایجاد میکند. اگر باور داشته باشید که همسایه خوبی دارید حتی اگر جای پارك شما را بگیرد ناراحت نمیشوید و اگر فکر کنید همسرتان شما را دوست دارد حتماً از غذاها و کارهایش خوشتان میآید.
(منبع: دانشگاه مرلند)

John M. Grohol ( 2012) .The Power of Good Intentions. Retrieved from
www.psychcentral.com/news Date 1/21/2012

شما درباره این یافته علمی چه فکری میکنید، آیا بهتر نیست نظر دیگران را نسبت به خودمان خوب
بدانیم؟ یا آیا بهتر نیست در برخورد با دیگران نشان دهیم نیت خوبی داریم؟ برداشت از نیت دیگران
تا اندازه زیادی زندگی را به سرزمین خوشبختی وارد میکند. امیدواریم زندگی را با نیتهای خوب و
مهربانی سنگفرش کنید. این مرهمی برای تمام زخمها است.


همیشه یادتان باشد
مهم نیست به دیگران چه میگویی یا برای دیگران چه کار میکنید،
بلکه مهم این است که چه حسی دارید و در آنها چه احساس ایجاد میکنید.طبقه بندی: خبر های روانشناسی، بهبود روابط،
برچسب ها: قدرت نیت، نیت خوب، اخلاق خوب، اخلاق نیکو، روابط عالی، حسن نیت، ازمایشات روانشناسی، یافته های روانشناسی، یافته های سال 2011 روانشناسان، گروه های روانشناسی، یافته های د انشگاه مریلند، ازمایشات کورت گری، نیت دیگران،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ جمعه 26 اسفند 1390 ] [ 05:19 ب.ظ ] [ * hedieh * ] [ نظرات ]
زوجین در زندگی زناشویی خود با چالش های زیادی روبه رو هستند و برای حل مشكلات باید در نقش های مختلفی ظاهر شوند. برای پیوستن به جرگه و زوج های موفق به توصیه های زیر توجه كنید:

در عین احساس نزدیكی با همسرتان، هویت خود را حفظ كنید

زوج های موفق در كنار یكدیگر هویت پیدا می كنند. آنها می توانند جملات ناتمام طرف مقابل را به پایان برسانند،

واكنش او را در موقعیت های مختلف حدس بزنند و احساساتش را درك كنند. آنها درگیر یك بازی دوطرفه هستند ولی در عین حال به حریم خصوصی همسرشان احترام می گذارند،

این زوج ها میان «با هم بودن» و «جدایی از یكدیگر» تعادل برقرار می كنند و همسرشان را همانند كف دست می شناسند. البته تقریبا! با شناخت همسر خود زمینه های خشنودی او را فراهم كنید. شما در ضمن باید از خودتان نیز شناخت كافی داشته باشید.

شما باید همسر و والدین خوبی باشید

صاحب فرزند شدن لذت بخش ترین لحظات زندگی انسان را رقم می زند ولی می تواند بحران آفرین باشد. برخی از مردها پس از پدر شدن احساس انزوا و عدم امنیت كرده و تصور می كنند

كه همسرشان به آنها توجهی ندارد. از سوی دیگر برخی از زنان آنچنان غرق در وظایف مادری می شوند كه از همسر خود غافل شده ولی دلیل بی اعتنایی او را درك نمی كنند!

در این زمان است كه فاصله میان زوجین زیاد می شود. امكان دارد مرد به دوستان، كار یا اعتیاد پناه ببرد و زن اوقات زیادی را با كودكش صرف كند. اگر آنها نتوانند در زندگی خود تعادل برقرار كنند ازدواج شان به خطر می افتد.

میان خانواده، كار و زندگی اجتماعی خود تعامل برقرار كنید

اگر از دوستان تان بپرسید خانواده خود را ترجیح می دهند یا كارشان را، تمام آنها گزینه اول را انتخاب می كنند ولی بسیاری از آنان روزی را می بینند كه مدارج ترقی زندگی شغلی را طی كرده اند اما در زندگی خانوادگی با مشكلاتی روبرو شده اند.

مشكل این افراد آن نیست كه وقت كافی در اختیار ندارند، اگر مردم حقیقتا بر این عقیده باشند كه خانواده در اولویت قرار دارد روزی پنج دقیقه هم كه شده در كنار خانواده سپری می كنند. یادتان باشد همه ما می توانیم همزمان همسر، كارمند و شهروند خوبی باشیم.

میان خانواده خود و والدین تان مرزبندی كنید

هر چند ممكن است برخی از مردم این كار را بی وفایی بدانند ولی جدا شدن از خانواده و سرمایه گذاری بر روی خانواده جدید بخشی از روند رشد انسان است.

زوجین باید رابطه خود را با هر دو خانواده تعریف كنند. شما می توانید فرزندی دوست داشتنی، همسری مهربان و برادر و خواهری خوش قلب داشته باشید.

همسرتان را حتی در لحظات بحرانی دوست داشته باشید و از وی حمایت كنید.

در بیشتر ازدواج ها تا زمانی كه اوضاع بر وفق مراد پیش می رود مشكلی وجود ندارد ولی به محض رخ نمودن معضلات، زندگی مشترك به بن بست می رسد.

پس از بروز مشكلات زوجین با یكدیگر مشاجره می كنند و این كار میزان استرس را در خانواده افزایش می دهد. همواره از همسرتان جانبداری كنید و از مضطرب كردن او بپرهیزید.

عاشق و حامی همسرتان باشید.

هر كسی دوست دارد از حمایت و محبت دیگران- به خصوص همسرش- برخوردار باشد. همسرتان را آن گونه كه هست بپذیرید.


كدام یك از ویژگی های او را بیشتر می پسندید؟ زوج های موفق نسبت به هم احساس غرور می كنند و پاسخ محبت های یكدیگر را به بهترین نحو می دهند.
شعله شور و اشتیاق را در زندگی خود روشن نگاه دارید


زوج های موفق شور و اشتیاق خود را تا پایان عمر حفظ می كنند و هر زمان كه به یاد مراسم عروسی و اوایل ازدواج می افتند دچار شعف می شوند. آنها حتی پس از 50-40 سال چنین احساسی دارند و درواقع تجدید خاطرات باعث استحكام رابطه این زوجین می شود.


http://up5.iranblog.com/images/71812730125599892777.jpgطبقه بندی: جنسی و زناشوئی،
برچسب ها: movafaghiat، success، موفقیت در زندگی زناشویی، موفق شدن در زندگی زناشویی، راه های موفقیت زناشویی، راه های موفقیت در روابط زوجین،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ جمعه 26 اسفند 1390 ] [ 10:06 ق.ظ ] [ Amir Ahmadian ] [ نظرات ]
تخریب های مصرف موادمخدر با اولین بار بوجود می آید و به مرور با تكرار مصرف افزایش می یابد . این تخریب ها بخصوص در قسمت جهان بینی علاوه بر جسم و روان تأثیرات شگرفی را به همراه دارد تا جایی كه آخرین نفری كه پی به اعتیاد فرد می برد خود فرد مصرف كننده است ، همه قیافه تابلو و چرت زدن هایش را می بینند اما خود فرد به دلیل حجابی كه بر اثر استفاده از مواد مخدر در قسمت جهان بینی و نحوه نگرش به دنیای اطراف اش بوجود آمده قبول نمی كند . وقتی این فرد بعد از مدتی پی به اعتیاد خود می برد و برای درمانش اقدام و وارد كنگره 60 می شود با تصمیمی مهم روبرو می گردد و آن مواجهه با این جمله است :

اول ندانی را بدان تا بدانی را بدانی

یعنی با ظرف خالی وارد كنگره شود و داشته ها و اطلاعات اش را بایستی بیرون درب كنگره بگذارد و به عبارتی آنها را رها كند . انجام این كار شاید در ظاهر آسان به نظر برسد اما از درگیری هایی كه تازه واردین به كنگره 60 با این موضوع دارند مشهود است كه كار مهم و قدمی بزرگ است چون تمام دارائی و داشته های فرد مصرف كننده مواد مخدر ذهن و افكارش است ، بدین صورت كه در ذهن خودش خوش تیپ اس ،در افكارش قرار است ماشین بخرد ، در تصوراتش قرار است مسافرت لب دریا برود ، در تخیلاتش چاله های كره ماه را پر كند ، در تنهایی خودش تا تصدی پست وزارت هم می رود و . . .

اما در واقعیت چه ؟

بنده خدا نه پول دارد نه آبرو نه قیافه نه كار ، خانواده هم اگر داشته باشد چیزی جز تخریب برای آنها ارمغان نخواهد داشت . حال به این فرد گفته می شود نداشته هایت را كه به نظر خودش داشته هایش است رها كند . ابتدا حجابی كه بخاطر تخریب های مصرف مو.ادمخدر در او بوجود آمده نمی تواند درست تصمیم بگیرد و نیروهای بازدارنده موانعی را سر راهش قرار می دهند مثل مهم بودن دیگر مشكلات نسبت به اعتیاد . می گوید : من بروم مدتی را اضافه كاری كنم تا وضع مالی ام رو به راه شود بعد برای درمان اقدام می كنم یا من بروم همسرم را كه از من جدا شده و طلاق گرفته را متقاعد كنم برگردد خانه بعد درمان ام را شروع می كنم و یا بچه هایم كمی بزرگ تر شوند بعد برای درمان اقدام می كنم و هزاران دلیل دیگر برای شروع نكردن درمان و دلیل این عدم شناخت از مهم بودن درمان اعتیادش است و در كنگره به او آموزش داده می شود كه اولویت همه مسائل درمان اعتیادش است .

اما چگونه ؟

بدین صورت كه وقتی فرد رها كردن نداشته هایش را آغاز می كند و به عبارتی ظرف اش را خالی می كند كم كم حس هایش باز می شود و به واقعیت پی می برد كه آنها داشته های فكرش بوده و در واقع نداشته هایش بوده و وارد یكجور فضای ایزوله نسبت به مسائل بیرون می شود و آن زمان است كه آموزش های كنگره را در طی دوره درمان بهتر درك می كند ،آموزش های فنی و تخصصی در مقوله اعتیاد و مواد مخدر كه در هیچ كجای دیگر به او ارائه نمی شود . خب در اینجا یك تغییر اساسی انجام می شود و آن هم تغییر نحوه صرف كردن انرژی است مثل عدسی مقعری كه تا امروز نورهایی را كه به سمتش تابیده می شده را به اطراف پخش می كرده اما اكنون تبدیل به عدسی محدب شده و نورها را به یك نقطه كه كانون نام دارد منعكس می كند ، فرد مصرف كننده هم تا قبل از ورود به كنگره انرژی خود را صرف بازی های ذهنی و مشكلات روزمره می كرده و از اعتیادو خلاصی فقط ترك های چند روزه را می دانسته اما اكنون همه هم و غم او درمان اعتیادش است و پی برده كه بزرگ ترین مشكل در حال حاضر برای او اعتیادش است و فردی كه در كنگره 60 مراحل درمان را به خوبی پشت سر می گذارد و به رهایی می رسد بعد از رهایی در زندگی به مشكلی برنخواهد خورد ! البته نه به این معنی كه با رهایی از اعتیاد زندگی اش بهشت و همه جا برایش گل و بلبل می شود ، خیر چه بسا كه نیروهای منفی به شكلی قوی تر برای او مشكلات بزرگ تری ایجاد می كنند تا فرد را به سمت مصرف دوباره مواد مخدر سوق دهند اما فرد با حل مشكل اعتیادش به آن بزرگی ، نحوه مواجهه وحل مشكلات دیگر را نیز می آموزد و آموخته كه مشكلات دیگرهرچقدر هم بزرگ باشد باز هم به پای مشكل اعتیادش نمی رسند. او در این مرحله علاوه بر درمان اعتیادش این را نیز فراگرفته كه ابتدا به ساكن هر مسئله ای تفكر كند .

مسافر میثم
طبقه بندی: سند بدون نقص(میثم)،
برچسب ها: اعتیاد، درمان، کنگره60، شربت تریاک، ترک اعتیاد، جلسه، تریاک، هروئین، کراک، شیشه، قرص، مشروبات الکلی، میثم جمالی، دو بال پرواز، همسفر سمانه، سمنان، ترامادول، قرص آرام بخش، Addiction، Drugs، Addiction Treatment، www.c60.ir، Two wings to fly،

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید

اگر روانشناسی دات آی آر را دوست دارید به ما مثبت بدهید
[ پنجشنبه 25 اسفند 1390 ] [ 02:17 ب.ظ ] [ مسافر میثم ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.

تعداد کل صفحات : 7 :: 1 2 3 4 5 6 7

نظر سنجی
مهمترین آرزوی شما ؟ ( صادقانه و واقع بینانه )


درباره وبلاگ

همانطور که سلامت جسم برای همه ما مهم است, سلامت روان هم مهم است...
پس:
کسانی که سراغ روان شناس می روند بیمار نیستند
و کسانی که روان شناس می شوند دنبال بیمار نیستند
ما فقط کنار هم ایم تا لحظاتی که می پرسیم "چرا ما؟" به همدیگر بهترین زندگی را هدیه دهیم

" امیدواریم وبلاگ روانشناسی سهمی در موفقیت شما توی زندگیتون داشته باشه ، هرچند این موفقیت حاصل اراده شماست و ما فقط واسطه ایم... "
" به امید روزی که همه مردم سرزمین من لبخند به لب داشته باشند... "

" وبلاگ منتخب میهن بلاگ،مجله موفقیت و راه موفقیت "
مطالب برتر و پر بازدید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب